+48 (42) 646-12-12     +48 (42) 646-12-11
biuro@totus-reklamy.pl     projekty@totus-reklamy.pl

Realizacje

REALIZACJE

Każdego dnia pracujemy nad najlepszymi reklamami dla naszych Klientów

Oprócz zadowolenia Klientów zależy nam także na skuteczności naszych reklam oraz na wyjątkowej jakości ich wykonania. Najwięcej realizacji wykonaliśmy na terenie województwa łódzkiego skąd się wywodzimy.
Mamy wielu stałych klientów, którzy polecają nas innym za co jesteśmy im wdzięczni. Sprawia nam radość, kiedy jadąc autem widzimy wykonane przez nas rozświetlone reklamy, które zdobią firmy naszych Klientów.

Skontaktuj się

Nasze realizacje

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

W naszej ofercie znajdą Państwo również oklejanie samochodów oraz innych pojazdów. Jest to bardzo skuteczna forma reklamy zewnętrznej, która dociera do szerokiej grupy odbiorców.
Tym samym odgrywa znaczącą rolę w budowaniu świadomości marki wśród klientów danej firmy.
Zajmujemy się także usuwaniem starej grafiki z pojazdów. Oklejanie samochodów wykonujemy w naszej firmie jak również w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę na terenie Łodzi i całego kraju.

Czytaj więcej

TABLICE

Tablice reklamowe są jedną z najczęściej zamawianych form reklamy wizualnej. Pełnią one funkcję reklamową bądź informacyjną.
Po naszą ofertę tablic reklamowych wykonywanych na indywidualne zamówienie sięgają między innymi: sklepy, przedsiębiorstwa, szpitale, przychodnie, apteki, urzędy i szkoły. Dzięki atrakcyjnemu projektowi graficznemu, nasze produkty przykuwają uwagę potencjalnych odbiorców danej oferty.
Proponowane przez nas tablice reklamowe są najwyższej jakości, dlatego też będą służyły Państwu przez lata.

Czytaj więcej

LITERY PRZESTRZENNE 3D

Produkcja liter przestrzennych 3D to nasza specjalność. Od wielu lat zajmujemy się tą formą reklamy, tworząc dla naszych Klientów ciekawe projekty. Litery przestrzenne posiadają wiele zastosowań, ponieważ można je wykorzystać zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Ponadto są oryginalnym sposobem przedstawienia nazwy firmy lub poinformowania odbiorców, czym się ona zajmuje.

Czytaj więcej

LITERY PODŚWIETLANE

W związku z tym, że nasze Studio Reklamy jest wyposażone w zaawansowany park maszynowy, mamy okazję proponować Państwu usługi związane z produkcją podświetlanych liter przestrzennych. Od kilku lat jest to niezmiennie jedna z najciekawszych i najczęściej wybieranych form reklamy świetlnej.

Czytaj więcej

KASETONY PODŚWIETLANE

Kasetony świetlne są jednym z najczęściej stosowanych i popularnych nośników reklamowych. Klienci naszego Studia Reklamy chętnie po nie sięgają. Dzieje się tak ponieważ są one odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Warto również zaznaczyć, że dzięki podświetlanym kasetonom zapewnią Państwo swojej firmie doskonałą widoczność (zarówno w dzień jak i w nocy).

Czytaj więcej

SZYLDY

Szyldy reklamowe cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Ten rodzaj reklamy wizualnej najczęściej montujemy bezpośrednio na elewacji, przy drzwiach wejściowych czy na ogrodzeniach. Szyldy jednak mogą być również podwieszane i na przykład informować przechodniów o lokalizacji danej firmy.

Czytaj więcej

BILLBOARDY

Nasza agencja Totus zajmuje się również prowadzeniem kampanii reklamowych, których głównym nośnikiem są billboardy.
Działamy zarówno na terenie Łodzi jak i wszystkich polskich miast.

Czytaj więcej