+48 (42) 646-12-12     +48 (42) 646-12-11
biuro@totus-reklamy.pl     projekty@totus-reklamy.pl

LITERY PODŚWIETLANE

LITERY PODŚWIETLANE

Litery przestrzenne podświetlane – oferta Studia Reklamy Totus

W związku z tym, że nasze Studio Reklamy jest wyposażone w zaawansowany park maszynowy, mamy okazję proponować Państwu usługi związane z produkcją podświetlanych liter przestrzennych. Od kilku lat jest to niezmiennie jedna z najciekawszych i najczęściej wybieranych form reklamy świetlnej.

Skład zespołu naszej firmy stanowią wykwalifikowani pracownicy, w tym graficy, którzy proponują Klientom atrakcyjne wizualizacje. To spośród nich wybierają Państwo najładniejszą prezentację. Technologia tworzenia liter przestrzennych podświetlanych sprawia, że każdy detal logo lub napisu jest doskonale wyeksponowany. Ten rodzaj reklamy świetlnej można stosować wewnątrz pomieszczeń jak również na zewnątrz budynków.

Dlaczego warto skorzystać z oferty liter podświetlanych?

Dla naszego Studia Reklamy najważniejsza jest satysfakcja Klienta, współpracując z Państwem, działamy do momentu, jak będą Państwo w pełni zadowoleni z realizacji zlecenia. Na całość wykonanych prac udzielamy dwuletniej gwarancji!

Wszystkie materiały, których używamy do produkcji reklam podświetlanych, są odporne na warunki atmosferyczne. Dbamy o środowisko, stosując w literach przestrzennych wyłącznie energooszczędne ledy modułowe typu AN3 ze stabilizacją elektroniczną. Ten rodzaj żarówek daje równomierne oświetlenie bez efektu migotania.

Innym rodzajem oświetlenia stosowanego w literach przestrzennych podświetlanych są ledy Rgb, dzięki którym reklama po włączeniu do zasilania zmienia kolory w płynny sposób.

Budowa i liter przestrzennych podświetlanych

● Front liter lub znaków wykonany jest z mlecznej 3 mm plexi oklejonej folią translucentną do podświetleń.
● Boki natomiast tworzone są z blachy stalowej powlekanej, a następnie systemem „elkamet” są łączone z licem.
● Spód liter wykonany jest z pcv o grubości 10 mm podklejonej kompozytem aluminiowym (tzw. dibondem) dla wzmocnienia litery.
● Proponowana głębokość litery lub znaków mieści się standardowo pomiędzy 12 a 15 cm. Rekomendujemy takie wymiary, ponieważ pozwalają one na równomierne rozprowadzenie światła w obrębie litery i całego napisu bądź znaku.

Napisy znaki i logotypy mogą być wykonane w dowolnej kolorystyce, według projektu wykonanego przez naszą firmę lub uwzględniając projekt dostarczony przez Klienta.

Montaż liter podświetlanych

Nasze Studio Reklamy zajmuje się również montażem liter podświetlanych. Można je mocować bezpośrednio do elewacji. Wykonujemy również konstrukcje stalowe lub aluminiowe, które zabezpieczamy farbą antykorozyjną, a następnie malujemy proszkowo w dowolnym kolorze z palety Ral. Dzięki takiemu rozwiązaniu litery przestrzenne podświetlane mogą zostać umieszczone nawet na dachu.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy!

Zajmujemy się także realizacją zleceń związanych z tworzeniem oraz montażem billboardów – więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.billboardy.net.pl.