+48 (42) 646-12-12     +48 (42) 646-12-11
biuro@totus-reklamy.pl     projekty@totus-reklamy.pl

LITERY PRZESTRZENNE

LITERY PRZESTRZENNE 3D

Produkcja liter przestrzennych 3D to nasza specjalność. Od wielu lat zajmujemy się tą formą reklamy, tworząc dla naszych Klientów ciekawe projekty. Litery przestrzenne posiadają wiele zastosowań, ponieważ można je wykorzystać zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Ponadto są oryginalnym sposobem przedstawienia nazwy firmy lub poinformowania odbiorców, czym się ona zajmuje.
Nasze Studio Reklamy wykonuje w formie liter przestrzennych 3D:

● napisy i pojedyncze litery;
● logotypy;
● a także elementy i znaki graficzne (frezowane lub wycinane w dowolnym kształcie i grubości ze styroduru z płyt plexi, pcv i dibondu)

Materiały te można dowolnie ze sobą łączyć, uzyskując wymarzony efekt wizualny.
Ta forma reklamy przestrzennej pozwala na realizację nawet skomplikowanych i nietypowych projektów.
Na życzenie Klienta wykonujemy również indywidualne zamówienia, opierając się o przedstawiony projekt lub produkując litery na podstawie innych udostępnionych materiałów.

Montaż i wykonanie liter przestrzennych 3D – oferta Totus

Zamawiając litery przestrzenne, wybierają Państwo spośród bogatej gamy kolorów (paleta Ral). Tworzymy między innymi litery ze styroduru, które są malowane farbami elewacyjnymi marki Tikkurila (bardzo odpornymi na warunki atmosferyczne).
Na zamówienie Klienta na front litery można dodać lico z plexi, pcv i dibondu w dowolnym kolorze, dodatkowo można zastosować na lico folię samoprzylepną lub wydruk solwentowy.
Elementy można montować bezpośrednio:

● do ściany,
● na dystansach,
● do elewacji,
● na planszach reklamowych
● oraz na specjalnie wykonanych konstrukcjach stalowych lub aluminiowych.

Litery przestrzenne 3D wykonane tą metodą są stosunkowo lekkie, łatwe w montażu, a przede wszystkim odporne na warunki zewnętrzne.
Ten rodzaj reklamy można dodatkowo podświetlić halogenami lub dodać od spodu do poszczególnych elementów taśmę led. To rozwiązanie rekomendujemy Klientom, którzy decydują się na montaż zewnętrzny liter przestrzennych. Wówczas mogą mieć pewność, że oświetlony napis będzie doskonale widoczny nawet nocą.
Studio Reklamy Totus zaprasza do współpracy!

Zajmujemy się także realizacją zleceń związanych z tworzeniem oraz montażem billboardów – więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.billboardy.net.pl