+48 (42) 646-12-12     +48 (42) 646-12-11
biuro@totus-reklamy.pl     projekty@totus-reklamy.pl

KASETONY PODŚWIETLANE

KASETONY PODŚWIETLANE

Kasetony świetlne są jednym z najczęściej stosowanych i popularnych nośników reklamowych. Klienci naszego Studia Reklamy chętnie po nie sięgają. Dzieje się tak ponieważ są one odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Warto również zaznaczyć, że dzięki podświetlanym kasetonom zapewnią Państwo swojej firmie doskonałą widoczność (zarówno w dzień jak i w nocy).
Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia możemy stwierdzić, że ten rodzaj reklamy świetlnej doskonale sprawdza się w Łodzi oraz wielu innych polskich miastach. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia indywidualnych warunków współpracy!

Rodzaje kasetonów świetlnych produkowanych przez Studio Totus

W naszej ofercie znajdą Państwo:

● kasetony jednostronne, dwustronne
● kasetony zewnętrzne i wewnętrzne
● kasetony w dowolnych rozmiarach
● kasetony w dowolnym kształcie (prostokątne, kwadratowe, owalne)
● kasetony standardowe i nietypowe z wykorzystaniem różnych technologii
● kasetony z profili aluminiowych o szerokości 10, 14 i 18 cm, malowane proszkowo w dowolnej barwie (z palety kolorów Ral)
● kasetony z licem z płyt plexi mlecznej, poliwęglanu komorowego mlecznego, tkaniny winylowej lub dibondu
● kasetony z płyty pcv klejone z licem z plexi
● kasetony z kompozytu aluminiowego (dibond), zaginane, z grafiką frezowaną w formie płaskiej lub przestrzennej.

Grafika naniesiona na lico może być wyklejana folią ploterową translucentną do podświetleń, drukowana solwentowo lub frezowana z plexi, pcv lub dibondu.

Co jeszcze warto wiedzieć o kasetonach podświetlanych

Do każdego zlecenia związanego z kasetonem reklamowym wykonujemy indywidualny projekt lub rozpoczynamy produkcję z wykorzystaniem projektu zleceniodawcy. W kasetonach świetlnych stosujemy energooszczędne ledy modułowe typu AN3, ze stabilizacją elektroniczną, które dają równomierne oświetlenie reklamy lub ledy Rgb, dzięki którym reklama po podświetleniu będzie zmieniała kolory w sposób płynny. Na życzenie Klienta możemy zastosować tradycyjne świetlówki. Wykonujemy również konstrukcje stalowe i aluminiowe do montażu kasetonów świetlnych.
Na całość wykonywanych prac udzielamy Państwu dwuletniej gwarancji!

Zajmujemy się także realizacją zleceń związanych z tworzeniem oraz montażem billboardów – więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.billboardy.net.pl.

Oferta: agencja reklamowa łódź, agencje reklamowe łódź, bannery reklamowe łódź, bannery reklamowe producent, bannery reklamowe producent łódź, kasetony podświetlane łódź, kasetony reklamowe łódź, litery przestrzenne łódź, litery przestrzenne podświetlane łódź, oklejanie aut łódź, oklejanie pojazdów łódź, oklejanie samochodów łódź, reklama led łódź, reklama łódź, reklama na auto łódź, reklama na pojazd łódź, reklama na samochodzie łódź, reklama na samochód łódź, reklama świetlna łódź, reklamy led, reklamy led łódź, reklamy łódź, reklamy na auto łódź, reklamy na pojazdy łódź, reklamy na samochody łódź, reklamy świetlne, reklamy świetlne łódź, reklamy świetlne montaż łódź, szyldy reklamowe łódź, tablice bhp łódź, tablice reklamowe łódź, tablice reklamowe producent, tablice reklamowe producent łódź